درباره ما


ما را بیشتر بشناسید.

مجتمع تولیدی فروشگاه
گلسا کندو


مجتمع تولیدی و فروشگاهی گلسا کندو، نزدیک به یک دهه در امور تهیه، تولید کندو و فروش کلیه لوازم و تجهیزات زنبورداری در منطقه بندپی شرقی بابل فعالیت می کند و زنبورداران از مناطق مختلف کشور محصولات موردنیاز خود را از این مجتمع تهیه می کنند.

این مجموعه، از بهترین مواد اولیه موجود در بازار جهت تولید محصولات خود استفاده می کند. در مجموعه فروشگاهی گلسا کندو نیز، لوازم زنبورداری با کیفیت عرضه می گردد. در این فروشگاه تمامی محصولات شرکت هفت گوهر، گل مریم، بهاران، ایران استراکتور و… با قیمت مناسب وجود دارد.


فروش الوار چوب و روسی، ورق گالوانیزه در ابعاد مختلف، میخ های نواری، شانه ای ، معمولی، سوزن های منگنه، اسکا و تیپو و دیگر لوازم موردنیاز کندوسازان نیز عرضه می گردد. فروش اره های نواری، جوش و تیز کردن و چپ و راست کردن اره های نواری، و تیز کردن اره های الماسه و تیغه های رنده و گندگی از دیگر خدمات مجتمع گلسا کندو می باشد.


علاوه بر این مجتمع گلسا کندو، در بخش فروشگاهی اقدام به خرید و فروش عسل، زنبور عسل، موم، بره موم، گرده گل، ژل رویال و… می کند.

گلسا کندو

 
parallax background
از کارهای دیگر مجتمع گلسا کندو

این مجتمع به مدت 20 سال به پرورش زنبور عسل به صورت صنعتی مشغول می باشد. در ضمن آماده خرید و فروش کلونی های زنبور عسل و فروش انواع ملکه می باشد.


honey-pic9honey-pic10
کارگاه تولیدی گلسا کندو